Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Përkeqësohet gjendja e 8 të dënuarve me Covid në burgun e Drenovës, shtrohen në spital në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

46ff577bb41458b7d4afb17c3121e61a

8 të dënuar në burgun e Drenovës që kanë rezultuar pozitiv me Covid janë dërguar në Tiranë.

Të infektuarit janë dërguar në spitalin e burgut në Tiranë për të marrë mjekim pasi gjendja e tyre shëndetësore është përkeqësuar.

Ende nuk bëhen me dije detaje mbi situatën e tyre shëndetësore dhe se nga janë infektuar.

Në burgje janë shtuar rastet me Covid kohët e fundit, ndonëse ende nuk ka shifra të sakta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img