Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Përjashtoi’ LSI nga Parlamenti Europian, Vasili- Fleckenstein: Për çfarë negociatash flet, hape shampanjën me qeverinë dhe u përqafove

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae1dc164a561385ec13b2faa3e7d197e

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Integrimit që u zhvillua ditën e sotme në Tiranë.

Me anë të një postimi në ‘Facebook’, Vasili shprehet me ironi se Këshilli i Integrimit është bërë si klub vajtocash, sokaku i të marrëve dhe serë OMGJ-sh politike.

Sipas Vasilit, hapja e negociatave është thjesht një gënjeshtër e madhe.

Kujtojmë që gjatë fjalës së tij Knut Fleckenstein deklaroi që qeveria dhe PD i kanë dyert e hapura në Parlamentin Europian, duke përjashtuar LSI.

Statusi i plotë:

Keshilli i Integrimit si serë e OMGJ-ve politike !

Keshilli i integrimit si klub vajtocash!

Keshilli i integrimit si sokaku i te marreve!

Keshilli i integrimit si nje i marrë,qe flet me veten!

Keshilli i integrimit si serë OMGJ-sh politike!

Keshilli i integrimit si Mërgata e Qyqeve!

Per cfare negociatash po na flasin sot se na gajasën??

Po keta me qeveri e me Flekenshtejn and co. hapen shampanjen,u perqafuan dhe u shtrenguan fort…edhe na uruan me te madhe që vjet, ne qershor te 2018,se negociatat ishin HAPUR !?

Bo bo ç’genjeshtarë, apo LIARS sic i thone anglisht!!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img