Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Përhapet ‘epidemia’ RAMA IK në stadiumet e SUPERLIGËS! Pas Tiranës dhe Korçës përsëriten thirrjet dhe në Shkodër (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img