Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

PËRGJIMI 7: Arben Keshi humbet durimin në telefon me drejtorin e Arsimit: Do i çoj në p** të sëmës. Do ua q* robt (E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zbardhet përgjimi i 7 i publikuar në gazetën gjermane “Bild”, përgjim i dalë në media nga dosja “339” për shitblerjen e votës.

albsig

Në telefonatën e përgjaur dëgjohet drejtori në Ministrinë e Brendshme, Arben Keshi, duke komunikuar me Drini Gjecin, drejtor i arsimit në Dibër. Keshi e urdhëron drejtorin e Arsimit të telefonojë të gjithë stafin e mësuesve siç i ka në listë, që të marrin në telefon dhe të raportojnë. Gjeci i thotë se nuk ka çfarë t’u thotë pasi janë gra një pjesë e madhe, ndërsa Keshi humbet durimin dhe ofendon.

PËRGJIMI NR 7:

Arben Keshi: O Drin

Drini Gjeci: Hë mos si je? A je mirë?

Arben Keshi: Mirë, si shkove ti? Me shëndet, a je lodh?

Drini Gjeci: Nga pak, si ja çon ti?

Arben Keshi: Mirë, mirë. Si është puna?

Drini Gjeci: Mirë.

Arben Keshi: Është mirë puna?

Drini Gjeci: Mirë duket.

Arben Keshi: Ka lëvizje andej?

Drini Gjeci: Jo.

Arben Keshi: Nuk ka shumë ë, mirë.

Drini Gjeci: Jo.Çfarë ke bërë ti?

Arben Keshi: Hiç, lëvizje e madhe këtej.Tu ec jena

Drini Gjeci: A thua të kanë dëgjuar ata drejtorët?

Arben Keshi: Vallahi merri në telefon një nga një. Ditën e hënë keni shkuar për lesh, merri të gjithë. Të gjithë drejtorët në telefon, të marrin një nga një dhe të raportojnë. Po flejnë gjumë, përveç se me Gëzimin dhe Arjanin, me asnjanin nuk kam fol.

Drini Gjeci: Çfarë ti marr në telefon, Haxhiqimes nuk kam çfarë i them, gra janë ato

Arben Keshi: Ore gra e burra ç’a të jenë. Do t’ja kujtoni një më një të gjithë mësuesve sipas listës i keni pru aty nëse ditën e hënë duan të jenë në punë. Se nuk duan në p*** të sëmës do ti çoj se jua kam q** robt.

Drini Gjeci: Ja ti marr Drini në telefon tani

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img