Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

Përgjimet e Dakos me Avdylajt, reagon Berisha: Gazeta gjermane shpartallon Ramën

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me përgjimet e publikuara nga media gjermane ‘Bild’ për  kreun e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dakon dhe për zyrtarë të tjerë të PS-së.

Berisha shprehet se gazeta gjermane ka shpartalluar Ramën dhe narkoshtetin e tij.

‘Gazeta gjermane Bild, më e madhja në Europe shpartallon Ramën dhe narkoshtetin e tij. Ajo publikon për herë të parë përgjimet të cilat faktojnë se bosi i mafies dhe vrasësi Astrit Avdyli cakton deputetët dhe fitoren e tyre’, shkruan Berisha.

 

Më shumë