Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Përgjigje kryeministri është kjo? Harxhova kohën…’, Rama replika me komentuesit: Pse ç’a përgjigje prisje ti? Mos rri shumë në kafe se…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bcd8023cae6b1a00342fee341946dbc8

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot në faceook, një video ku shihet të hapet kantieri i Spitalit Rajonal të Fierit, në të cilin po punohet me tre turne, pasi pritet që projekti të përfundojë brenda 3 muajsve.

Ndërkohë ka pasur shumë komente nga qytetarët në këtë video, shumë prej të cilëve janë të pakënaqur me qeverisjen dhe shumë skeptik lidhur me spitalin e ri që po ndërtohet.

Dikush i ka vënë në dukje Ramës që në vitet e kaluara gjatë qeverisjes së tij nuk është punuar me këtë ritëm ndërsa Rama nuk ka nguruar t’i kthejë përgjigje.

Screenshot_5_copy.jpg

Një qytetar tjetër i ka thënë Ramës se pronarët e tokës nuk janë dëmshpërblyer, kurse Rama i ka kërkuar që të mos merret me fjalë kafeneje.  

Screenshot_6_copy.jpg

Screenshot_7_copy.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img