Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përgjigja e Arminës për Sadijen: Nuk e prish bukurinë me fjalë të shëmtuara

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7ccf5bb6124d5aa12409067e3b6823d4

Armina Mevlani ka reaguar pas deklaratës së bërë nga Sadije Berisha se vajza 19 vjeçare krijojnë lidhje me burra të martuar për interes.

Ndryshe nga një status i gjatë që Sadija kishte preferuar të bënë në rrjetet sociale, Armina ka zgjedhur t’i përgjigjet shkurt asaj.

“Mos e prishni bukurinë tuaj me fjalë të shëmtuara edhe për ato që ndoshta mund ta mëritojnë”, shkruan ndër të tjera Armina në profilin e saj në Instagram.

“Është mirë të jesh i mirë. Pas çdokujt është një histori dhe është gjithnjë një arsye se përse! Koha i shpjegon gjërat më mirë dhe tregon se ss të vërtetë janë njerëzit. Qendro i sjellshëm dhe gjëra të bukura do të ndodhin. Një person me klas nuk flet kurrë keq për dikë. Mos e prishni bukurinë tuaj me fjalë të shëmtuara edhe për ato që ndoshta mund ta mëritojnë”, shprehet Armina.

Lexo edhe: Ky është reagimi më i fortë i Sadije Berishës: Vajza 19 vjeçare bëhen dashnore të burrave të martuar

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img