Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

PËRGJAKET Franca: 48 vjeçari qëllon për vdekje tre policë, shkuan për një rast dhune në familje

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c7b7e103b7cb057e4e563ed1d1e5e533

Tre policë kanë mbetur të vdekur pas mesnate në Francë, pasi janë qëlluar me armë zjarri.

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se tre policët kishin marrë telefonatë për një rast dhune në familje dhe kishin shkuar pranë shtëpisë në fjalë. Aty një 48 vjeçar ka hapur zjarr me breshëri në drejtim të tyre duke i lënë të tre policët të vdekur në vend.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img