Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
39 °
Mër
40 °
Enj
33 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Përgjaket festa e Atletiko Madrid, tifozi 14 vjeçar humb jetën pas përplasjes me murin e parkimit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tifoz 14 vjeçar i Atletikos së Madridit ka humbur jetën pasi goditi kokën në hyrje të parkimit Plaza de Santa Ana në kryeqytetin spanjoll.

I mituri po qëndronte ulur në dritaren e makinës me të cilën po lëvizte së bashku me shokët e tij, por përplasi kokën me murin e parkimit kur shoferi i mjetit humbi kontrollin e makinës.

Pavarësisht përpjekjeve për të shpëtuar të riun, goditja ka qenë fatale dhe 14 vjeçari ka ndërruar jetë. Kujtojmë se ditën e sotme Atletiko e Madridit fitoi titullin kampion, ndaj tifozët bardhekuq janë mbledhur në shesh për të festuar me ekipin.

Më shumë

spot_img
spot_img