Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përgjaket ditëlindja, një person qëllon me armë, i merr jetën gjashtë personave dhe më pas vret veten

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Colorado, SHBA ku një person i armatosur ka qëlluar gjashtë persona, përfshirë dhe të dashurën e tij gjatë një feste familjare.

Autori më pas qëlloi veten dhe humbi jetën në spital.  Sipas informacioneve të autoriteteve deri tani nuk dihet shkaku i kësaj ngjarje.

 “I dyshuari, një i dashur i një prej viktimave, hyri brenda dhe filloi të gjuante njerëz në mbrëmje para se të gjuante veten e tij”, tha Departamenti i Policisë.

“Betimi im ndaj këtij komuniteti dhe familjeve që kanë humbur dikë sot, është se ky departament do të bëjë gjithçka që mundemi për të gjetur përgjigjet që ju meritoni dhe të jetë këtu për ju me një mbështetje të palëkundur.”shtoi ai.

Ndërkohë, që policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img