Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

PËRGJAKET bibloteka, humb jetën një grua dhe pesë të tjerë të plagosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sulm me thikë ka ndodhur në një biblotekë në Kanada ku si pasojë një grua humbi jetën dhe pesë persona të tjerë mbetën të plagosur.

Ngjarja ndodhi afër një zone tregtare në një periferi të Vancouver ku një person u fut në biblotekë dhe filloi të sulmonte personat që ndodheshin aty.

Oficeri i policisë bëri të ditur se një i dyshuar ndodhet në paraburgim duke pritur rezultatet e hetimeve të mëtejshme.

 “Ne besojmë se kemi të dyshuarin e vetëm në paraburgim”- thotë ai.

Deri më tani nuk dihet ende arsyeja e cila nxiti autorin të bënte këtë sulm gjithashtu dhe gjendja e të plagosurve nuk ështtë bërë e ditur nga autoritetet përkatëse.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img