Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Përgjaken rrugët e vendit, aksidentohet për vdekje 59-vjeçari në Fier (EMRI)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2327b54ad9e1c35e573bda75d5e37896

Përgjaken sërish rrugët e vendit.  

Pas aksidentit me vdekje në Tiranë dhe atij në aksin rrugorë Lezhë-Milot, një tjetër aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Levan-Fier.

Sipas policisë, nga aksidenti ka mbetur i vdekur një person, i identifikuar si Sokrat Semini., 59-vjeçar. 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka bërë të mundur ndalimin e drejtuesit të mjetit tip “Benz” 59-vjeçarit me iniciale Gj. Z. 

Grupi hetimor ka nisur punën për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti fatal. Vetëm gjatë orëve të mbrëmjes së sotme në vendin tonë janë shënuar 3 viktima dhe 2 të plagosur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img