Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Përgjaken rrugët e Italisë, vdesin dy të rinj të shqiptarë në aksident (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy shqiptarë kanë humbur jetën ditën e sotme në Itali. Dorian Myftaraj (24 vjeç) dhe Rruzhdi Karreci (35 vjeç) vdiqën teksa automjeti me të cilin po udhëton “Volkswagen Golf GTI” doli nga rruga dhe u përplas fort me murin anësor prej betoni.

Ngjarja tragjike ndodhi në komunën e Villerbas, rrethin e Trevizos.

Mediat italiane nuk kanë dhënë informacion mbi shkaqet e këtij aksidenti fatal.

Më shumë

spot_img