Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Përgatituni për vjeshtën, parashikimi i motit tregon kur nisin shirat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kemi hyrë zyrtarisht në stinën e vjeshtës dhe shirat nuk janë aspak larg.

Duke nisur që nga dita e nesërme (e martë) vendi do të përfshihet nga rreshjet e shiut dhe rënie me disa gradë celcius të temperaturave. Kështu, sipas parashikimeve të sinoptikanëve, temperaturat do ulen ndjeshëm dhe shirat do na shoqërojnë gjatë gjithë javës.

Mos harroni çadrat! 🙂

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img