Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Përgatituni për të ftohtin e acartë, temperaturat bien ndjeshëm

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shqipëria dhe rajoni do të përfshihen nga i ftohti i acartë pas uljes së ndjeshme të temperaturave duke filluar nga sot dhe gjatë ditëve të javës në vijim.

Temperatura maksimale në kryeqytet do të jetë rreth 10 gradë ndërsa minimalja -2 gradë celcius. Java në vijim pritet të jetë pa rreshje në pjesën me të madhe të ultësirës perëndimore ndërsa priten rreshje dëbore ne veri dhe veri-lindje të vendit.

Më shumë
spot_img
spot_img