Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Përgatituni për një javë “përvëluese”, i nxehti Afrikan përsëri në Shqipëri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi pritet të ketë mot këtë javë të ndikuar nga vala e nxehtit Afrikan. Kjo valë e nxehtë do të sjellë mot me diell dhe lagështirë të ulët gjatë orëve të mesditës.

Rritja e temperaturave do të jetë e vijueshme dhe do të bëjë që si mëngjeset ashtu edhe mbrëmjet të jenë me vlera të larta temperaturash, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Era do të fryjë jug dhe veriperëndim e lehtë duke sjellë dhe dallgëzim të ulët në brigjet detare.

223959657 1215633982209272 4738192528439719265 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img