Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Përfundon takimin me Bashën, Kryemadhi: Aksioni do të vazhdojë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka përfunduar takimi i kryetares së LSI, Monika Kryemadhit dhe kreut të PD, Lulzim Bashës në selinë blu.

Në një prononcim për gazetarët Kryemadhi nuk dha shumë detaje po theksoi se akiozni opozitar është shumë i rëndësishëm.

“85% e shqiptarëve nuk e duan Ramën”, shtoi edhe njëherë Kryemadhi.

Ndërkohë, e pyetur nëse do të ketë protesta në shtator, kryetarja e LSI nuk dha detaje por u shpreh se shqiptarët janë në protestë cdo ditë.

“Aksioni do të vazhdojë ashtu siç është, i drejtpërdrejtë dhe për të zgjuar çdo qelizë të shqiptarëve. E rëndësisshme është që cdo shqiptar proteston cdo ditë, mjaftom bidonat e ujit që mbajnë cdo ditë kur nuk u del një pikë ujë nga cezma është protestë”, tha ajo.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img