Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përfundon takimi i Ramës me shefen e misionit të OSBE, kryeministri largohet duke biseduar me Taulant Ballën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rreth 1 orë e 10 minuta ka zgjatur takimi i kryeministrit Rama me shefen e misionit të OSBE/ODIHR në Shqipëri, Ursula Gacek.

Takimi u zhvillua në selinë e Partisë Socialiste, ku i pranishëm ishte edhe Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla. Pas përfundimit të takimit, nga selia e PS fillimisht doli Gacek dhe ekipi i saj, ndërsa më pas dolën kryeministri Rama dhe Taulant Balla, të cilët u panë duke diskutuar me njëri tjetrin.

Ndërkohë ditën e djeshme, kryesuesja e OSBE/ODHIR u takua me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha në selinë e PD, më të cilin diskutoi për procesin e zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img