Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Përfundon takimi i delegacionit amerikan me Ilir Metën, zbardhet ç’u diskutua mes tyre dhe Bujar Nishanit? (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img