Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Përfundon takimi i Berishës me ambasadorin Lu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish kryeministri Sali Berisha dhe Ambasadori Amerikan Donal Lu janë takuar në zyrën e ish kryeministrit Sali Berisha në orën 12:00.

Takimi zgjati rreth 1 orë dhe mësohet se në fokus të bisedave mes ambasadorit dhe ish-kryeministrit ka qenë situata politike në vend dhe protesta e opozitës.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img