Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Përfundon raporti i KLD-së për çështjet e prapambetura: Nuk është faji i gjyqtarëve, por i administratës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përfundon raporti i Këshillit të Lartë të Drejtësisë për çështjet e prapambetura. 

albsig

spring

Sipas raportit shkelësit e ligjit janë nga administrata dhe jo nga gjykata. Sakaq, bëhet me dije se 300 rekurse janë mbajtur të fshehura për 8 vite. Raporti tregon se këto rekurse janë mbajtur të fshehura për shkak të administratës.

 Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img