Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Përfundon protesta e opozitës te Ministria e Brendshme, këto janë pakot ‘dhuratë’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Përfundon protesta e opozitës përpara ministrisë së Brendshme ku kërkohej largimi i Fatmir Xhafajt.

Gjithçfarë ka mbetur janë vetëm disa kuti me mbishkrime për vëllain e ministrit Agron (Geron) Xhafaj.

“Porosi për Geronin”, “Taksirat o Gone ma hidh përtej detit”, “plaçkë për Itali”, “Pako për Agronin”, “Çoma dhe mua këtë plaçkën tutje o pasha “, shkruhet në mesazhet e ngjitura në kuti nga protestuesit.

Kujtojmë se kryeministri Edi Rana deklaroi sot se Fatmir Xhafaj nuk mban as përgjegjësi morale e as ligjore në këtë rast, ndërsa pohoi me siguri se videoja është e pavërtetë, referuar siç u shpreh ai, një laboratori nga më mirët në botë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img