Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Përfundon procesi i votimit të kandidatëve për deputetë të PD në Sarandë, asnjë nuk eleminohet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e48557d98900ce876f7f8ce73d63b931

Ka përfunduar procesi i votimit nga anëtarësia, të kandidatëve për deputetë të PD në Sarandë.

Pavarësisht numrit të lartë të votave kontestuese në, asnjë nga kandidatët nuk është eleminuar nga gara.

Në listën e votuesve të Degës së PD Sarandë kanë qenë 957 demokratë, nga të cilët kanë votuar rreth 50% e tyre.

Më herët sot përfundoi dhe votimi i kandidatëve për deputetë të PD në Vlorë, ku u konfirmuan të 19-ë kandidatët që garonin për në fazën tjetër.spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img