Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Përfundon procesi i votimit në burgun e grave në Ali Dem

spot_img

Lajme të ngjashëm

Procesi i votimit në burgun 325 në Ali Dem QV 1960 në KZAZ 31 ka përfunduar.

Sekretari i komisionit Olti Pashaj ka bërë të ditur se 31 gratë të cilat vuajnë dënimin në këtë burg kanë votuar të gjitha.

Dorëzimi i kutisë sipas Pashaj do të bëhet në KQZ në orën 19:00.

“Procesi ka shkuar shumë mirë dhe kanë ardhur për të votuar të gjithë personat e pajisur me dokumentacion të rregullt. 31 gratë që ishin në listë për të votuar dhe kanë votuar të gjitha. Ne po presim që të vijë raporti nga KQZ-ja dhe të bëjmë dorëzimin në orën 19:00”, u shpreh sekretari i komisionit Olti Pashaj.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img