Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Përfundon numërimi në Dropull, PD ia kalon LSI-së me 3 vota, PS fituese

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Socialiste fiton në Bashkinë e Dropullit ku janë numëruar tashmë të 37 qendrat e votimit.

PS ka arritur të marrë në Dropull më shumë se PD dhe LSI bashkë. Nërsa dy partitë e opozitës janë ndarë me 3 vota diferencë.

Rezultati përfundimtar në Dropull:

PS – 1506 vota ose 54.39 %

PD – 604 vota ose 21.81 %

LSI – 601 vota ose 21.70 %

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img