Përfundon në spital Fjolla Morina: S’është e lehtë të vdesësh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:42 11-09-2019 Përfundon në spital Fjolla Morina: S’është e lehtë të vdesësh

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo i ka treguar ndjekësve të saj një lajm jo të mirë.

Fjolla ka probleme me shëndetin dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një foto të publikuar në Instastory, ku shihet se është në spital dhe po merr trajtim mjekësor.

'Nuk është e lehtë të vdesësh', ka shkruar ajo këngëtarja shoqëruar me disa emoji duke qarë.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht, por mbetet për t'u qartësuar nga Fjolla.

Screenshot_18.jpg

Screenshot_20.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009911060333252
array(1) { ["section"]=> string(67) "perfundon-ne-spital-fjolla-morina-s-eshte-e-lehte-te-vdesesh-178129" }