Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Përfundon në kanal Benzi në aksin Gjirokastër-Tepelenë, një i plagosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Gjirokaster-Tepelenë pranë fshatit Picar.

Bëhet me dije se një mjet tip Benz ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur një person, i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Në venndgjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Më shumë


spot_img

spot_img