Përfundon mbledhja e Ramës me drejtuesit socialistë të qarqeve

Publikuar tek: politike, më 08:39 28-09-2020 Përfundon mbledhja e Ramës me drejtuesit socialistë të qarqeve

Ka përfunduar mbledhja që kryeministrit Rama bëri ditën e sotme në selinë e Partisë Socialiste më drejtuesit politikë të qarqeve.

Mësohet se në fokus të këtij takimi kanë qenë raportimet javore për zonat që ata mbulojnë, si dhe çështje të tjera të rëndësishme si Asambleja e PS, që pritet të mbahet këtë fillim muaji.

Në këtë takim ka qenë pjesë edhe Ardian Cela i ngarkuar për të ndjekur fushatën elektorale në Durrës.

Mbledhjet e Ramës me drejtuesit e qarqeve do të jetë e përjavshme, ndërsa kjo ishte mbledhja e katër e kryeministrit me këta drejtues.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hera e 4-t në pak ditë, Rama i ‘hyn me kokë’ fushatës, mbledh sërish shtabin elektoral në selinë e PS-së
Rama del ‘nervoz’ nga mbledhja me PS: S’jam i kënaqur as me veten time, lere më me drejtuesit politikë »
Article Logic
Execution time: 0.012505054473877
array(1) { ["section"]=> string(69) "perfundon-mbledhja-e-rames-me-drejtuesit-socialiste-te-qarqeve-221909" }