Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Përfundon mbledhja e PS, merret vendimi i rëndësishëm për Kongresin

spot_img

Lajme të ngjashëm

e35889ac26ccba3fe46eb8c64a304b0a

Përfundon mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste.

 

Kryesia vendosi që Kongresi i PS të mbahet më 29 shkurt. 

Kujtojmë që ditën e djeshme, Rama mblodhi në Golem kabinetin qeveritar për të bërë një bilanc të punës e 6 muajve të fundit të vitit, si dhe për të disktutuar masat që do të merren për të përballuar pasojat e tërmetit.

Vijon…

Më shumë

spot_img