Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Përfundon mbledhja e Kryesisë së Grupit Parlamentar të PD, Alibeaj: Armiku i vetëm i shqiptarëve është Rama, do luftojmë me çdo mjet…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka folur për median pas përfundimit të mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Demokratike.

Ai është shprehur se diskutuan për strategjithë e opozitës në Parlament, teksa tha se armiku i vetëm i shqiptarëve është Edi Rama.

“Diskutuam strategjitë e opozitës në Parlament. Armiku i vetëm i shqiptareve është Edi Rama. Me atë do luftojmë të gjithë me strategji dhe me çdo mjet tjetër” tha Alibeaj ndër të tjera.

Kujtojmë që Kryesia e Grupit Parlamentar u mblodh sot rreth orës 12.30. Ndërsa më herët socialistët janë mbledhur sipas asaj që ka deklaruar Taulant Balla, puna e PS do të fokusohet te ndryshimet Kushtetuese për zgjatjen e procesit të vettingut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img