Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Përfundon mbledhja e Komisionit të Rithemelimit, Berisha: Jemi në proces vendimmarrje për të gjitha strukturat, do normalizohet çdo gjë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka përfunduar mbledhja e Komisionit të Rithemelimit në selinë e Partisë Demokratike, ku ish-kryeministri Sali Berisha qëndroi i ulur në vendin e Lulzim Bashës.

Në përfundim të mbledhjes, Berisha tha për mediat se çdo gjë do normalizohet, teksa shtoi se PD është në proces vendimmarrje për të gjitha strukturat.

“Do normalizohet cdo gjë. Është një proces vendimmarrje në të gjitha mbledhjet dhe po ecën mjaft mirë. Edhe sot janë marrë vendime për organizimin dhe strukturat e PD-së”, tha Berisha.

Kur ishte kaq e lehtë të hynit në seli, a duhet të ishin shmangur ngjarjet e 8 Janarit dhe të pritej vendimi i gjykatës?

Berisha: Ju më ktheni kohën mbrapa, por unë dua të shoh përpara.

Më shumë
spot_img
spot_img