Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Përfundon kalvari në Kakavijë, Xhaçka publikon foto të pikës kufitare bosh: Kaloi edhe qytetari i fundit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

77c9159a6a379b7a292e8883451d9833

Mbrëmë ka përfunduar pritja na Kakavijë, pasi kanë mundur të kalojnë kufirin të gjithë qytetarët.

Ministrja e mbrojtjes Olta Xhaçka ka bërë një postim në rrjete sociale mbrëmë, ku teksa ka publikuar foto të pikës kufitare të boshatisur, shkruan se kanë kaluar të gjithë qytetarët.

“Live nga Kakavija, ku përfundoi procedura e kalimit për qytetarët e fundit. Mirënjohje të thellë për të gjitha strukturat e angazhuara në këto ditë të vështira. Mirënjohje për efektivët e Forcave të Armatosura, Policisë së Shtetit, mjekëve e infermierëve dhe drejtues e punonjës të pushtetit vendor, të cilët me këmbëngulje, durim e punë në grup ia dolën!”, shkruan Xhaçka.

117908960_3145272078841824_881121593791869456_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img