Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Përfundon hetimi për Fjolla Morinën, dosja kalon për gjykim, prokuroria kërkon pushim të çështjes për biznesmenin dhe shoferin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3cf8d789f8deff146a82a12bd86cf8f6

Ka përfunduar hetimi për Fjolla Morinën, ndërsa dosja ka kaluar për gjykim.

Bëhet me dije se prokuroria do kërkojë pushim çështje për dy shoqëruesit e saj, Fisnik Syla e Fitim Muja.

Këngëtarja u arrestua më 18 shtator në pikën kufitare të Morinës, pasi u kap me dy armë me vete. Kujtojmë që këngëtarja po udhëtonte me një makinë tip ‘Audi’ ndërsa i është gjetur një armë në çantë dhe një në bagazh.

Së bashku me këngëtaren u arrestuan edhe biznesmeni Fisnik Syla dhe shoferi Fitim Muja, të cilët po udhëtonin me të.

Prokuroria dha masën ‘arrest shptëpie’ për këngëtaren dhe shoqëruesit e saj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img