Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Përfundojnë në komisariat dy të rinjtë e FRPD (EMRAT & FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy anëtarë të Forumit Rinor të Partisë Demokratike, mësohet se janë shoqëruar nga forcat e policisë pranë komisariatit nr 2 në Tiranë, pas një përplasje mes tyre.

Sipas informacioneve, dy të rinjtë janë identifikuar si Gentjan Gjonaj dhe Ardit Zeneli, të dy shumë aktiv në protestat për lirimin e qytetarëve kuksjanë nga burgu.

Sakaq, ende nuk ka një informacion të saktë se përse ka degraduar situata deri në këtë gjendje dhe nuk dihet nëse është ushtruar dhunë mbi ta siç edhe pretendojnë.

Më shumë
spot_img
spot_img