Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Përfundoi në komisariat se dhunoi një person, reagon ish-drejtori i Policisë: I jap gjithkujt çfarë meriton

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b1a59553c5df3cdab9ef0e2e7509ee1f

Ish-drejtori i Policisë Bashkiake të Tiranës, Florenc Hoxha, përfundoi në komisariat, pasi u përlesh fizikisht me një person.

Ngjarja ndodhi tek ish-Tregu Elektrik në Tiranë, ndërkohë që mendohet se konflikti ka nisur për një vend parkimi.

Pas incidentit, ai ka reaguar në rrjetet sociale me një postim.

“Jeta dhe praktika me ka mesuar qe ti jap gjithkujt ate qe kerkon dhe meriton”, shkruan në postimin e tij Hoxha.

Ish-drejtori i Policisë, është shoqëruar disa herë në komisariat pasi është përfshirë kryesisht në sherre për motive politike.

Më shumë

spot_img
spot_img