Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
60 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
25 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Përfundoi me “Benz-in” në mes të lokalit në Vasil Shanto/ Prokuroria kërkon 6 vite burg

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar gjashtë vite burg për Flutura Z., 49-vjeçarja e cila shkaktoi aksidentin në Vasil Shanto.

Gjatë seancës së mbajtur ditën e sotme në Gjykatën e Tiranës, është kërkuar që shoferja të përballet me gjashtë vite burg.

Kujtojmë se 49-vjeçarja u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi aksidentoi tre persona.

Teksa ishte duke udhëtuar me mjetin të llojit “Mercedes Benz”, Flutura Z. humbi kontrollin teksa ishte duke marrë kthesën tek “Vasil Shanto”.

Ajo shkatërroi stacionin e autobusit e dy biznese aty pranë. Nga përplasja u plagosën tre persona të cilët u mjekuan dhe dolën nga spitali.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img