Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
4.6kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

VIDEO: Merr flakë gjatë ecjes autobusi në Durrës, shkrumbohet plotësisht

spot_img

Lajme të ngjashëm

Autobusi i linjës Porto Romano -Durrës është djegur plotësisht ditën e sotme.

Mësohet se nga zjarri, që dyshohet të ketë rënë për shkak të një shkëndije elektrike, ka vetëm dëme materiale.

Fatmirësisht pasagjerët dhe shoferi kanë arritur të zbresin në kohë. Ndërsa flakët kanë përfshirë autobusin duke e djegur plotësisht.

Në video dallohet shtullunga e madhe e tymit që ka përfshirë të gjithë zonën përreth.

 

Autobusi i djegur plotësisht

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 16:10, në lagjen “Nr. 15”, Durrës, një autobuz i linjës Durrës-Porto Romano, dyshohet se si pasojë e një shkëndije elektrike në motorr, ka marrë flakë në lëvizje e sipër.

Nga zjarri i rënë në autobuz, nuk ka ansjë person të lënduar .

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img