Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përfshihet nga flakët shtëpia dy-katëshe te “Myslym Shyri”, zjarrfikësja në vendngjarje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr ka rënë pasditen e sotme në një banesë dykatëshe të pabanuar, në rrugën “Myslym Shyri”, në Tiranë.

Paraprakisht mësohet se në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja e cila ka bërë të mundur neutralizimin dhe shuarjen e flakëve.

Ende nuk bëhet me dije shkaku i rënies së zjarrit, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të rënies së zjarrit.

Tiranë/informacion paraprak:

Më datë 01.06.2021, rreth orës 14:20, në rrugën “Myslym Shyri”, në kryqëzim me rrugën “Adem Kruja”, ka rënë zjarr në një banesë dy katëshe të pabanuar. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img