Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Përfshihet nga flakët qendra e studimit të fëmijëve në Tiranë, si paraqitet situata

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rreth orëve të para të mëngjesit të ditës së sotmë një qendër studimi për fëmijë në Tiranë është përfshirë ngë flakët.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se fatmirësisht si pasojë e flakëve të zjarrit ka pasur vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 18.01.2022, rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img