Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët parcela me ullinj në Fier, zjarri përhapet me shpejtësi nga era e fortë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr ka përfshirë ditën e sotme një parcelë me ullinj në kodrat e fshatit Zhupan në Fier.

Mësohet se zjarri është përhapur me shpejtësi, pasi është favorizuar nga era e fortë.

Kanë qenë banorët e fshatit të cilët kanë ndezur zjarrin për të djegur mbetjet nga pastrimi i parcelës, por situata u ka dalë jashtë kontrollit dhe zjarri është përhapur me shpejtësi.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img