Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përfshihet nga flakët pallati 12 katësh në Tiranë, zjarrfikëset në vendngjarje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në një pallat 12 katësh që është në ndërtim tek “Medreseja” në Tiranë.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë në dy katet e fundit të pallatit që është në ndërtim, por fatmirësisht nuk rrezikojnë banesat e tjera.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 08:30, tek “Medreseja” ka rënë zjarr në katin e fundit të një pallati në ndërtim ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Foto nga ngjarja

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img