Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët “Opeli” në pronësi të një gruaje në Vlorë (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë në Vlorë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme.

Sipas informacioneve të policisë makina tip”Opel” në pronësi të shtetases A.T është djegur pjesërisht.

Ndërgohë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes  dhe shkakun e rënies së zjarrit.

“Më datë 09.04.2021, rreth orës 23:55, në lagjen “ 24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur  pjesërisht një mjet i markës “Opel”,  në pronësi të shtetases A. T., banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit,” njofton policia.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img