Përfshihet nga flakët një sipërfaqe me pyje në Fushë-Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:52 13-07-2020 Përfshihet nga flakët një sipërfaqe me pyje në Fushë-Krujë Foto ilustruese

Një sipërfaqe e madhe pyjore është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Fushë-Krujë.

Zjarri ka rënë në vendin e quajtur Kodra e Locëve, në një sipërfaqe të mbjellë me pemë dhe është duke u përhapur me shpejtësi për shkak të favorizimit nga era.

Shkaqet e rënies së zjarrit nuk dihen ende.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011054992675781
array(1) { ["section"]=> string(65) "perfshihet-nga-flaket-nje-siperfaqe-me-pyje-ne-fushe-kruje-213736" }