Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Përfshihet nga flakët një pyll pranë Liqenit të Sharrës, rrezikojnë banesat

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9267f4bb41dcaa87c073d25cba130e5f

Një zjarr i madh ka përfshirë ditën e sotme një pyll pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë.

Bëhet me dije se zjarri po përhapet me shpejtësi për shkak të erës.

Nga zjarri rrezikojnë edhe banesat, të cilat ndodhen pranë pyllit.

Sakaq, zjarrëfikëset kanë shkuar në vendngjarje dhe po mundohen të vënë në kontroll flakët.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img