Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përfshihet nga flakët një peshkarexhë në Triport, zjarrfikësit në vendngjarje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Triport, Vlorë.

Siç shihet edhe në foto peshkarexhë është përfshirë nga flakët, ndërsa shtyllungat e tymit kanë mbuluar zonën.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndikur që peshkarexha është përfshirë nga flakët dhe nëse ka të lënduar.

Sakaq, zjarrfikësit kanë mbërritur në vengjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

181819436 128311542585117 417288612325403737 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img