Përfshihet nga flakët një kabinë elektrike, 500 familje pa energji në Fushë-Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:01 11-09-2019 Përfshihet nga flakët një kabinë elektrike, 500 familje pa energji në Fushë-Krujë

Një zjarr i madh ka rënë pak më parë në qytetin e Fushë-Krujës.

Mësohet se është përfshirë nga flakët një kabinë elektrike në lagjen 'Kastrioti'.

Si pasojë kanë mbetur pa energji elektrike 500 familje.

Fatmirësisht zjarrëfiksja ka mbërritur në terren në kohën e duhur dhe ka parandaluar shpërthimin e kabinës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010145902633667
array(1) { ["section"]=> string(87) "perfshihet-nga-flaket-nje-kabine-elektrike-500-familje-pa-energji-ne-fushe-kruje-178130" }