Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

Përfshihet nga flakët një banesë pranë konviktit në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë pranë konviktit të Elbasanit është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Mësohet se në vendin e ngjarjes ndodhen forcat e policisë dhe ato zjarrfikëse. Nuk dihet ende shkaku i zjarrit apo dëmet që janë shkaktuar. 

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar. Shumë banorë kanë dalë në rrugë të shqetësuar dhe kuriozë se çfarë ka ndodhur.

Më shumë

spot_img
spot_img