Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
4.1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Përfshihet nga flakët një banesë në rrugën “Myslim Shyri” në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c1de2c8444b9dc37259ae7e1bddfa5cf

Një banesë është përfshirë ga flakët ditën e sotrme në Tiranë.

Bëhet me dije se ngjarka ka ndodhur në rrugën “Myslym Shyri”. Fatmirësisht nuk ka të lëndy=uar po vetën dëëme material.

Nuk dihet ende shkaku që ka bërë që të përfshihet në flakë banesa. Sakaq, zjarrfiksja ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Më datë 17.03.2021, rreth orës 13:45, në rrugën “Myslym Shyri”, ka rënë zjarr në një banesë ku ka vetem dëme materiale”, thuhet në njoftimin  e policisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img