Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Përfshihet nga flakët një banesë në Kavajë, lëndohet i moshuari që ishte brenda

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1db8b708f83825f1977d990bcf666c2f

Një banesë është përfshirë nga flakët dhe si pasojë është lënduar një 94-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Luz i Vogël, Kavajë, ku si pasojë e zjarrit të rënë në banesën e shtetasit  Sh. T., 94 vjeç, i moshuari ka marrë dëmtime në trup.

I moshuari është transportuar me urgjencë në spital.

Njoftimi i policisë:

Më datë 12.01.2021, rreth orës  12:40, në fshatin Luz i Vogël, Kavajë, ka marrë flakë banesa e shtetasit Sh. T., 94 vjeç. Si pasojë e zjarrit ka marrë dëmtime në trup shtetasi Sh. T., i cili u dërgua për mjekim në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img