Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Përfshihet nga flakët një automjet në Fier (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

992cdc7e54443d41b591d66c9a4e6703

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në fshatin Ferras në Fier.

Mjeti tip “Mitsubishi” i përket shtetases V. N, dhe paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në kroskot të automjetit. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

makina.jpg

Njoftimi i policisë:

Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 20:00, në fshatin Ferras, ka marë flakë mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetases V. N.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në kroskot të automjetit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img